На Вінничині виділять майже 3,5 мільйонів гривень на програму «Питна вода» – ТРОСТЯНЕЦЬ СЬОГОДНІ

На Вінничині виділять майже 3,5 мільйонів гривень на програму «Питна вода»

Депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур взяв участь у засіданні обласної конкурсної комісії з питань розподілу та використання коштів обласного бюджету, в тому числі, які надаються на поворотній основі, що передбачаються на виконання заходів, зазначених в обласній програмі «Питна вода» на 2008-2020 роки.

Зібрання відбулося під керівництвом директора Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергія Волкова.

Засідання обласної конкурсної комісії проведено, з метою своєчасного та ефективного використання коштів обласного бюджету, що передбачаються на виконання заходів, зазначених в Обласній програмі «Питна вода» на 2008-2020 роки.

– Враховуючи наявний невикористаний залишок бюджетних позичок, передбачених на реалізацію заходів обласної програми «Питна вода» в сумі 6,62 млн грн, Департаментом продовжено роботу з районними державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями щодо надання проектних пропозицій з будівництва, реконструкції, капітального ремонту об’єктів водопостачання в містах, селищах, селах області, які пропонуються до фінансування за рахунок бюджетних позичок обласного бюджету, – сказав Сергій Адієвич. – Додатково до Департаменту надійшло чотири проектних пропозиції від Мурованокуриловецького, Немирівського, Тульчинського та  Ямпільського, загальною кошторисною вартістю проектів – 7,3 млн грн.

В результаті засідання члени конкурсної комісії прийняли рішення про виділення коштів з обласного бюджету на всі запропоновані проекти. Зокрема, на будівництво системи водопостачання по вул. Привокзальна, Залізнична, Вишнева та Аграрна в селі Обухів Мурованокуриловецького району буде надано 400 тис. грн, для будівництва водогону по вулицях сіл Кудлаї та Дубовець Кудлаївської сільської ради Немирівського району з обласного бюджету буде виділено 1 млн 800 тис. грн, на реконструкцію мережі водопостачання в селі Торків Тульчинського району – 720 тис. грн та на будівництво мережі водопостачання в селі Довжок Ямпільського району – 500 тис. грн. Загальна сума коштів щодо фінансування зазначених проектів з обласного бюджету складатиме 3 млн 420 тис. грн.

Під час засідання голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур звернув увагу членів комісії на те, що зараз виникає багато загроз і проблем, які пов’язані з незадовільним екологічним станом поверхневих та підземних вод, які стосується питного водопостачання.

– Така ситуація є потенційною загрозою для ускладнення санітарної ситуації, – сказав Геннадій Федорович. – Важливо, щоб до вирішення цієї ситуації долучалися і районні ради та райдержадміністрації, адже зараз фінансування подібних проектів відбувається в більшості із обласного бюджету, а якщо вони будуть брати активнішу участь у фінансуванні програми «Питна вода», то вирішити існуючі проблеми та загрози буде значно легше.

Йшлося також і про виготовлення проектно-кошторисної документації та проведенні експертизи, де, як зазначив Геннадій Мазур, також є питання, на які варто звертати увагу.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Правила здорового похудение без диет

Leave a comment

Your email address will not be published.


*